12 серпня 2017

2-3 червня у Києві відбулася Міжнародна конференція «Традиційні музичні інструменти кобзарів і лірників» в якій взяли участь викладач, к. філ. наук кафедри Мовної підготовки іноземних громадян Набок Марина Миколаївна та її вихованець, студент-медик Мохаммад Абу Хамеда (гр.ЛС-310, Йорданія).

Організатори та учасники конференції високо оцінили доповіді викладача і студента та запропонували їм подальшу співпрацю в рамках наукових досліджень в Німеччині та Києві. Костянтин Черемський, організатор конференції, у відгуку зауважив новаторський підхід Набок М.М., Мехмета Бешира (співавтора доповіді, студента-медика з Туреччини) та Мохаммада у дослідженні національних картин світу.

Набок М.М. та Мохаммад вдячні керівництву Сумського державного університету та завідуючій кафедри Мовної підготовки іноземних громадян Біденко Ларисі Валентинівні за фінансову допомогу.