26 червня 2023

1.jpg — 27.54 kB

08 червня 2023 року відбулася VІ Всеукраїнська науково-практична студентська онлайн-конференція «НАУКОВА СПІЛЬНОТА СТУДЕНТІВ ХХІ СТОЛІТТЯ».

Конференцію організовано та проведено в рамках першого етапу реалізації Модуля Жан Моне «Європейські цінності міжкультурного діалогу в галузі освіти: міждисциплінарний та інклюзивний підходи» (EUROVALID), що виконує кафедра мовної підготовки іноземних громадян та кафедра психології, політології та соціокультурних технологій.

Конференція продемонструвала високий рівень підготовки студентів та їх керівників,  висвітлила актуальні проблеми сучасного суспільства.

До участі долучилися іноземні (Єгипет, Індія, Марокко, Нігерія, Танзанія, Туреччина, Туркменістан та ін.) та українські студенти не лише з інститутів, кафедр, факультетів Сумського державного університету, а й представники закладів освіти України, зокрема Відокремленого структурного підрозділу «Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету», ВКНЗ СОР «Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка», Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, ЗВО «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради, КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», Національного університету біоресурсів і природокористування України та інших.

Учасники презентували матеріали у секціях:

Секція 1. Сучасна молодь у контексті інформаційного суспільства: нові виклики й перспективи.

Секція 2. Міжкультурний діалог в освітньому просторі.

Секція 3. Професійно орієнтований підхід у процесі формування іншомовної комунікативної компетенції студентів.

Секція 4. Інноваційні освітні технології ХХІ століття.

За результатами участі студенти отримали сертифікати.

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням. Матеріали виступів увійшли до збірника тез конференції «Наукова спільнота студентів ХХІ століття».

Щиро дякуємо організаційному комітету та учасникам конференції, бажаємо нових наукових здобутків!