13 червня 2023

Цьогоріч іноземні студенти під керівництвом викладачів кафедри МПІГ взяли участь у XIV обласній студентській конференції «Перший крок у науку», 24 травня 2023 р., яка вже традиційно проводиться Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених СумДУ. Наукові здобутки іноземних студентів під керівництвом викладачів кафедри були представлені у таких секціях:

Секція «Філологія. Комунікації. Суспільство»:

Буньян Джеміма Гідеон Пракаш Мані Кумар (гр. МЦ.м-208ан, керівник – Пилипенко-Фріцак Н.А., викладач), тема доповіді: «КУЛЬТУРНА СПЕЦИФІКА КОНЦЕПТУ СОНЦЕ В ІНДІЙСЬКІЙ МОВНІЙ КАРТИНІ СВІТУ (НА ОСНОВІ АСОЦІАТИВНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ)».

Хусанова Надіра (гр. МЦ.м-105і, учасниця хаб-лабораторії Ukr.Lang.Laboratory for foreign students, керівник – Левенок І.С., викладач), тема доповіді: «ВИВЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ ТЕРМІНОЛОГІЇ ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ У ХАБ-ЛАБОРАТОРІЇ UKR.LANG.LABORATORY FOR FOREIGN STUDENTS».

Абдулмалік Сулеіман Муса (гр. МЦ.м-118ан, керівник – Зайцева С.С., асистент), тема доповіді: «A MOBILE PHONE IS A MULTITASKING GADGET IN UKRAINIAN AS A FOREIGN LANGUAGE LESSONS».

Секція «Суспільство. Економіка. Управління»:

Алич Зюмрют (гр. учасниця хаб-лабораторії Ukr.Lang.Laboratory for foreign students, керівник – Левенок І.С., викладач), тема доповіді: «МІЖКУЛЬТУРНА КОМУНІКАЦІЯ У МОВНОМУ ПРОЄКТІ «ННІ БіЕМ: ОБ’ЄДНАНІ МОВОЮ ПРОФЕСІЇ (УКРАЇНСЬКІ ТА ІНОЗЕМНІ СТУДЕНТИ)».

З матеріалами конференції «Перший крок у науку 2023» можна ознайомитися за посиланням.

Щиро вітаємо студентів та їх наукових керівників!