01 липня 2023

Викладачка кафедри Інна Левенок (доктор філософії), здобула перемогу у номінації 6 ''Науковий гурток'' Всеукраїнського конкурсу ''Молодий вчений року-2022'' Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України з її авторським науковим гуртком ''Українськомовна хаб-лабораторія Ukr.Lang.Laboratory for foreign students'' у соціальній мережі Facebook, який функціонує у межах грантового проєкту ERASMUS+ Модуль Жан Моне «Європейські цінності міжкультурного діалогу в галузі освіти: міждисциплінарний та інклюзивний підходи – EUROVALID».

За результатами відкритого голосування науковий гурток Інни Левенок отримав найбільшу кількість голосів, а саме - 583, серед учасників номінації та високі бали конкурсної комісії.

З рейтингом 100 переможних лауреатів відповідно до номінацій можна ознайомитися на сайті Ради молодих вчених при МОН України. За результатами конкурсу Інна Левенок отримала переможне Свідоцтво лауреата та пам'ятну нагороду від Ради молодих вчених при МОН України.

Інна Левенок висловлює слова вдячності усьому колективу кафедри, факультету, колегам університету,

іноземним й українським студентам, усім небайдужим за підтримку у голосуванні!