26 січня 2021

21 січня 2021 р. у форматі онлайн в присутності ректора університету відбувся звіт факультету іноземної філології та соціальних комунікацій. У слушній доповіді декана факультету, доцента Олени Сушкової, було проаналізовано результати роботи факультету в науковій, міжнародній, грантовій діяльності, у питаннях академічної мобільності. Завідувачі кафедр оцінили роботу факультету та поділилися проблемами, окреслили перспективи подальшого розвитку кафедр.

Колектив кафедри мовної підготовки іноземних громадян, як і інші кафедри факультету, нагороджено дипломом за особливі досягнення у формуванні іміджу факультету, університету й України серед іноземних громадян, оптимізм, невичерпний ресурс життєвих сил та з нагоди 20-річчя факультету.