19 вересня 2021

10 вересня 2021 р. відбулася I Міжнародна дистанційна науково-практична конференція «GRUNDLAGEN DER MODERNEN WISSENSCHAFTLICHEN FORSCHUNG».

Конференція проходила у Цюріху (організатори Internationaler Verein zur Förderung der Wissenschaft der Kreativen Intelligenz (CHE); NGO European Scientific Platform (UKR)). ЇЇ сертифіковано EURO SCIENCE CERTIFICATION GROUP за науковим стандартом SCC-200 та включено до каталогу міжнародних наукових конференцій ACADEMIC RESEARCH INDEX.

Доценти кафедри мовної підготовки іноземних громадян Дегтярьова Тетяна Олегівна та Шевцова Аліна Владленівна взяли участь у конференції. Вони підготували доповідь на тему: «Реалізація текстоцентричного підходу в системі роботи над розвитком професійного мовлення студентів-іноземців» і отримали іменні сертифікати.