02 жовтня 2021

День працівників освіти - це головне свято всіх освітян. Це свято тих, хто займається піднесенням рівня навчання суспільства, пропагандує знання, культуру тощо. За Указом президента від 11 вересня 1994 року цей день в Україні відзначають у першу неділю жовтня.

Колектив кафедри МПІГ щиро вітає всіх колег з професійним святом!

Бажаємо міцного здоров'я та життєвої наснаги, творчих здобутків та педагогічної мудрості! Нехай у ваших справах завжди буде підтримка однодумців, а в серці - сонячно від людської вдячності!

У цій важливій праці нехай новий навчаьний рік надихає вас на нові творчі плани, дає бажання і сили для їх завершення! Хай результати професійної діяльності приносять радість і наповнюють світ світлими думками! Творчих вам успіхів і задоволення від праці і життя!

Зі святом!!!