19 жовтня 2021

На програмі підвищення кваліфікації «Основи невідкладної домедичної допомоги», організованій Центром розвитку кадрового потенціалу СумДУ старший викладач Дядченко Г.В. отримала змогу оволодіти основними практичними навичками надання першої домедичної допомоги потерпілому при настанні нещасних випадків і гострих станів.

Заняття відбувались як на базі СумДУ, так і в Сумському коледжі економіки і торгівлі. Програма була змістовною та насиченою. Здобуті навички є життєво важливими для кожного, у тому числі для педагога. Особливо важливою є практична спрямованість занять, чому сприяла їх організація в офлайн-форматі.