27 жовтня 2022

25 жовтня 2022 року Інна Левенок (доктор філософії з педагогічних наук, викладачка кафедри МПІГ) долучилася до вебінару "Zoom for education: використання цифрових інструментів для викладачів", який було проведено спільно з компанією Zoom та Міністерством освіти і науки України. Вебінар був розрахований на освітян та науково-педагогічних працівників з різних закладів освіти України.

Кваліфіковані спікери Катерина Супрун, Олена Чаленко, Ольга Бершадська, Jenny, KIM розповіли про можливості та особливості використання інструментів Zoom для ефективної освітньої діяльності. Одним зі спікерів вебінару був Юрій Зубань, к.тех.н., доцент, директор Організаційно-методичного центру технологій електронного навчання СумДУ.