09 листопада 2022

9 листопада об 11 год. 00 хв. за київським часом викладачі й співробітники кафедри мовної підготовки взяли участь у 22-му Радіодиктанті національної єдності.

Щорічно організатором з онлайн-трансляцією радіодиктанту в СумДУ є факультет ІФСК.

Автором тексту нині стала Ірина Цілик, українська письменниця і режисерка. Радіодиктант читала у прямому ефірі народна артистка, Герой України, Ада Роговцева. Радіодиктант можна було прослухати на «Українському радіо», радіо «Культура», телеканалі «Суспільне Культура», ютуб-каналах «Українського радіо» та «Суспільне Новини», фейсбук-сторінці Суспільного тощо.

Для надсилання диктанту на перевірку за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001, надається одна доба, до 11 год. 00 хв. 10 листопада. Текст диктанту для самостійної перевірки буде оприлюднено на сайтах «Українського радіо» та Суспільного 11 листопада об 11 год. 00 хв.

Нагадаємо, що Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові. Лунає на Першому каналі Українського радіо в День української писемності та мови – 9 листопада.  Уперше радіодиктант пройшов у 2000 році.