21 березня 2016

На щорічних традиційних змаганнях доцент кафедри Казанджиєва Марина Симеонівна зайняла 1 місце у шаховому турнірі.

Викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян завжди брали активну участь у спортивному житті університету.

Високими досягненнями ми можемо пишатися і сьогодні. На щорічних традиційних змаганнях, у рамках міжфакультетської спартакіади викладачів та співробітників СумДУ, доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, Казанджиєва Марина Симеонівна, зайняла 1 місце у шаховому турнірі. А Волкова Ольга Миколаївна, доцент кафедри, канд. філол. наук, уже вкотре показує гарні результати у змаганнях із плавання.

Вітаємо наших викладачів із черговою перемогою! Зичимо подальших спортивно-інтелектуальних успіхів!