26 квітня 2017

Викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян заохочують іноземних студентів знайомитися з українськими традиціями.

Нещодавно студенти групи М/І-2 зі своїм куратором Дядченко Ганною Вікторівною, а також викладачами Уривською Катериною Олександрівною та Ясенчук Дар’єю Валентинівною взяли участь у святкуванні Великодніх свят. Викладачі ознайомили студентів-іноземців з українськими народними традиціями, пов’язаними зі святкуванням цього найбільшого християнського свята.

У свою чергу, студенти з Йорданії та Палестини розповіли, що деякі традиції (випікання пасок, відвідування церкви в Пасхальну ніч) знайомі для них із побуту арабських християн. Дещо (наприклад, звичай фарбувати й розписувати яйця) виявилось невідомим для них. Викладачі та іноземні студенти взаємно збагатились новими відомостями про святкування Великодня в різних країнах та отримали величезне задоволення від спілкування.