04 березня 2019

24 лютого 2019 року в Конгрес-центрі СумДУ відбулася 10–а студентська конференція «Перший крок у науку». Наші студенти зі своїми науковими керівниками взяли активну участь в роботі секції «Філологія – Комунікації – Суспільство».

Виступи іноземних студентів прикрасили роботу однієї з найчисленніших секцій «Філологія – Комунікації – Суспільство». Ялчин Шехмуз Садун представив доповідь «Етнопсихолінгвістика в процесі міжкультурного спілкування» (керівник Набок М.М.).

Гуест Тінофара Мпофу виступив з доповіддю «Африка і Україна: культурологічний аналіз» (керівник Дядченко Г.В.).

Пател Равірадж представив доповідь «The language situation in India: problems and solutions» (керівник Пилипенко Н.А.).

Дякуємо студентам за цікаві змістовні доповіді та вітаємо Патела Равіраджа з відзнакою. Пател Равірадж посів 3 місце серед значної кількості учасників секції «Філологія – Комунікації – Суспільство».

Бажаємо всім студентам натхнення та наукових здобутків і сподіваємося на подальшу співпрацю!