16 грудня 2019

Студенти-іноземці Медичного інституту СумДУ, які навчаються українською мовою, отримали новий посібник з української мови доцента кафедри МПІГ Алли Анатоліївни Силки «Вивчаємо анатомію українською» (частина 1).

Метою посібника є підготовка студентів-першокурсників до сприйняття текстів наукового стилю, розширення їх словникового запасу, засвоєння української анатомічної термінології, поглиблене вивчення окремих граматичних тем, розвиток зв’язного мовлення.

Навчальні матеріали об’єднані в 4 великі теми, що відповідають програмі з анатомії на першому курсі: «Вступ», «Система органів руху й опору», «Травна система», «Дихальна система».

Навчальний посібник містить багато малюнків, які допомагають майбутнім лікарям зрозуміти походження та значення багатьох медичних термінів. Робочі зошити, які доповнюють посібник, дозволяють оптимізувати самостійну роботу студентів.