08 лютого 2021

5 лютого 2021 р. у форматі онлайн відбулася I МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «DÉBATS SCIENTIFIQUES ET ORIENTATIONS PROSPECTIVES DU DÉVELOPPEMENT SCIENTIFIQUE» Париж, FRA.

Організатори конференції: SCI SORBONNE (France), NGO European Scientific Platform (Ukraine).

Конференцію сертифіковано EURO SCIENCE CERTIFICATION GROUP за науковим стандартом SCC-2000.

Доцент кафедри мовної підготовки іноземних громадян Дегтярьова Тетяна Олегівна та старший викладач кафедри Коньок Ольга Петрівна взяли участь у конференції. Вони підготували тези доповіді на тему «ФОРМУВАННЯ ВТОРИННОЇ МОВНОЇ ОСОБИСТОСТІ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ІНОЗЕМНОЇ» та отримали сертифікат участі.