13 лютого 2021

Старший викладач кафедри МПІГ Є. Ю. Бурнос  взяла участь у І Міжнародній науково-теоретичній конференції «The driving force of science and trends in its development», м. Ковентр (Великобританія), яка відбулась 29 січня 2021р. в онлайн-форматі на платформі European Scientific platform.

Конференцію включено до каталогу Міжнародних наукових конференцій Academic Research Index, схвалено Державною науковою установою «УкрІНТЕІ» та зареєстровано в базі даних науково-технічних заходів України та інформаційному бюлетені «План проведення наукових, науково-технічних заходів України».

Бурнос Є. Ю. підготувала тези «Вивчення мовних одиниць із національно-культурним компонентом на заняттях з української мови як іноземної» і отримала сертифікат участі.

https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/scientia/issue/ view/29.01.2021