24 лютого 2021

22-23 лютого 2021 р. у Німеччині в місті Берліні відбулася ХV Міжнародна інтернет – конференція «SCIENCE AND TECHNOLOGY».

Роль науки і технологій у побудові сталого майбутнього стала темою, яка обговорюється у всьому світі. Питання мовної компетенції особистості у професійній реалізації не лишається осторонь. Як правило, мовна компетенція охоплює професійно-комунікативні уміння особистості спілкуватися в типових умовах професійної діяльності, володіння потенціалом професійного дискурсу, уміння відтворювати навчально-наукові, технічні, спеціальні тексти, здатність вирішувати комунікативні завдання в складних ситуаціях професійного спілкування тощо.

Доценти кафедри мовної підготовки іноземних громадян Дегтярьова Тетяна Олегівна й Шевцова Аліна Владленівна, продовжуючи науково-методичну діяльність, взяли участь у конференції. Вони підготували доповідь на тему «Навчання мови професійного спілкування студентів-іноземців інженерного профілю» та отримали сертифікати учасників.