20 травня 2021

2-4 травня  2021 р. у Мадриді (Іспанія) відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «RESULTS OF MODERN SCIENTIFIC RESEARCH AND DEVELOPMENT», у якій дистанційно взяла участь доцент кафедри МПІГ Кулішенко Людмила Анатоліївна.

Доцентка виступила з доповіддю на тему «Англіцизми в українській мові». Актуальність наукового дослідження полягає в тому, що на початку ХХІ ст. процес запозичення англіцизмів в українську мову значно посилився, що було зумовлено насамперед суспільно-політичними та економічними перетвореннями в країні, а також посиленням інтеграційних процесів на світовій арені у сферах культури та інформації. Останнім часом говорять про перенасиченість української мови іншомовною лексикою. Проти неконтрольованих англомовних запозичень доволі активно виступають сучасні мовознавці, вважаючи, що надмірне захоплення іншомовними словами завдає шкоди рідній мові не лише на лексичному рівні, але й для її будови загалом. На думку доцента Кулішенко Л.А., у повсякденному мовленні треба віддавати перевагу власне українській лексиці.

Про участь у конференції науковець отримала сертифікат.