10 червня 2021

Суми - квітуче місто, яке приваблює своїми зеленими вулицями, красивими парками, цікавими будівлями тощо. Тож, викладачі кафедри запропонували слухачам підготовчого відділення, які нещодавно приїхали до Сум навчатись, прогулятись містом і побачити деякі його пам'ятки.

4 травня 2021 року іноземці слухачі підготовчого відділення (групи ПВу-03-2г/ек, ПВу-03/1оз, ПВу-03/3інж, ПВа-02/1оз) разом з викладачами кафедри Дядченко Г. В. і Зайцевою С. С. побували на екскурсії вулицями міста Суми. Вони пройшлися вулицею Харківською, побачили річку Псел, фонтан «Садко», будинок суду (нині – корпус Навчально-наукового інституту права СумДУ), Сумську обласну універсальну наукову бібліотеку, Молодіжний центр «Романтика», відвідали Дитячий парк «Казка».

Такі екскурсії допомагають іноземцям ближче познайомитися з містом, в якому вони будуть жити і навчатися, а також побачити його особливі місця, які в подальшому можуть стати улюбленими місцями для відпочинку.