21 березня 2023

19 березня свій день народження відсвяткувала українська поетеса-шістдесятниця, письменниця, дисидент, прозаїк, Лауреат Шевченківської премії, Премії Антоновичів, Ордену почесного легіону, найвидатніша громадська діячка  сучасності й натхненниця українців, Ліна Василівна Костенко.

З нагоди цього дня на кафедрі мовної підготовки була проведена низка виховних заходів, зокрема «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову».

Асистентка кафедри, к.н.соц.ком Станіслава Зайцева познайомила іноземних студентів медичного інституту (група МЦм-118) із життєвим і творчим шляхом легендарної поетеси, та з її активною громадською позицією.

Іноземна молодь переглянула документальний фільм українською мовою про Ліну Василівну, яка є автором понад 15 поетичних збірок («Вітрила», «Мандрівки серця», «Над берегами вічної ріки», «Сад нетанучих скульптур», «Річка Геракліта»), роману «Записки українського самашедшого» та ін.

Іноземці студенти також долучилися до читання найкращих, найпронизливіших  віршів геніальної письменниці.

Щиро дякуємо іноземним студентам за небайдужість до українського слова, а авторці віршів бажаємо творчого натхнення!