17 травня 2023

Викладачка кафедри Левенок І.С., доктор філософії в галузі педагогіки,  взяла участь у міжнародному вебінарі “Sharing EU multilingual education policymaking practices in Ukraine”, присвяченому обміну практиками політики багатомовної освіти ЄС в Україні. Модератор: координаторка проєкту MultiEd Олександра Головко (Тартуський університет).

Спікерка Крістіна Каллас (PhD, Міністр освіти та науки Естонії) презентувала досвід Естонії щодо багатомовної освіти. Спікерка Марина Мруга (державний експерт МОН України) окреслила український досвід та виклики у процесі впровадження багатомовної освіти. Ірина Задорожна (проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка) поділилася досвідом імплементації нових та оновлених курсів у партнерстві з європейськими колегами. Говорили про Методологію CLIL на платформі Moodle.