15 грудня 2017

Філологічний факультет Університету в м.Білосток (Польща) запросив  к. філол. н. кафедри мовної підготовки іноземних громадян Набок Марину Миколаївну взяти участь в Міжнародній конференції «Мусульманський Схід в східнослов’янських та південнослов’янських літературах» (17-18 листопада 2018 р.).

Набок М.М. займається розробкою сучасних методів дослідження етностереотипів, етнопсихотипів у структурі міжетнічної комунікації, а її доповідь «Образ національного героя в українському фольклорі та фольклорі мусульманських країн в контексті його сприйняття студентами з Близького Сходу» викликала інтерес в учасників конференції та спонукала до творчих дискусій. Як результат, викладача запросили до Польщі прочитати лекції студентам.

Набок М.М. обговорила з керівництвом польського університету умови подальшої співпраці.