26 лютого 2018

21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, студенти-іноземці групи ЛС-417 Медичного інституту СумДУ на заняттях з української мови не тільки читали й говорили українською, але й вітали своїх одногрупників і викладача кафедри мовної підготовки іноземних громадян Силку А.А. своїми рідними мовами.

Студенти Обі-Оконкво Чіагозіем Ученна і Сікі Паул Олангба з Нігерії, Фрімпонг Авурама Квае та Йебоах Естер Кйеіва з Гани, Муленга Лукундо із Замбії продемонстрували знання мов тів, ігбо, тві, бемба, а Оган Наталія з Польщі розповідала про свою групу польською мовою.

Студенти дізналися про історію святкування Міжнародного дня рідної мови, девізом якого в 2018 році стали слова: «Мовна різноманітність та багатомовність сприяють сталому розвитку».