20 травня 2023

mone.jpg — 68.13 kB

Іноземні студенти, учасники українськомовної хаб-лабораторії Ukr.Lang.Laboratory for foreign students беруть активну участь у наукових заходах та конкурсах (нагадаємо, що українськомовна хаб-лабораторія Ukr.Lang.Laboratory for foreign students https://www.facebook.com/groups/2580388622284576/?ref=share у мережі Facebook функціонує у рамках грантового проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне «EUROVALID»).

11 травня 2023 позанавчальним сектором Навчально-наукового медичного інституту СумДУ (заступник директора з позанавчальної роботи МІ СумДУ – Юлія Чудаєва) було проведено конкурс презентацій “Відомі невідомі лікарі”. Учасники конкурсу мали підготувати презентацію на тему видатних лікарів та їх винаходів або тих, кого не визнали успішними, але їх винаходи могли б допомогти суспільству. Участь узяли 7 студентів, серед них й іноземний студент НН МІ Бабур Йолбарсов (група МЦ.м-105і, учасник мовної хаб-лабораторії Ukr.Lang.Laboratory for foreign students), який разом з керівником Левенок І. С. (PhD) підготували презентацію “Відомі невідомі лікарі: Леонід Кіндзельський”. Бабур вивчає українську мову лише другий рік, але успішно презентував доповідь українською мовою й отримав переможне ІІІ місце! Йолбарсов Бабур та інші учасники були нагороджені грамотами. Детальніше про результати конкурсу див. на офіційній Facebook сторінці НН МІ СумДУ.

Вітаємо іноземного студента та його керівника!