21 листопада 2022

Асистент кафедри Станіслава Зайцева долучилася до вебінару "Базові можливості роботи в Web of Science Core Collection" від компанії Clarivate Analytics. Лектором була Ірина Тихонкова, к.б.н., провідний співробітник Державної науково-технічної бібліотеки України.

Під час вебінару розглядалися питання, які стануть у пригоді користувачам-початківцям, зокрема:

- як зареєструватися;

- як отримати повний доступ;

- як налаштувати віддалений доступ;

- що індексується і як відбирається контент;

- категорії науки у Web of Science;

- відбір видань;

- символи скорочення та заміни, оператори пошуку;

- базовий пошук, результати, сортування та ін.

Нагадаємо, що платформа Web of Science є власністю компанії Clarivate Analytics. До 2017 року відділення IP&Science. Інтелектуальна власність і наука компанії Thomson Reuters є продовженням індексів наукового цитування, що були запропоновані Юджином Гарфілдом в 50-х роках минулого сторіччя і з 1964 року створювались Institute for Scientific Information. З 1997 року три спеціалізовані індекси наукового цитування поєдналися на вебплатформі, що отримала назву Web of Science.

На сьогодні на платформі Web of Science розташовано 15 баз даних, що створюються як компанією Clarivate Analytics, так і її партнерами. Загалом на платформі індексується понад 33 тисячі видань, з 1864 року, з усіх дисциплін.