13 квітня 2023

У рамках реалізації завдань гранту Жан Моне Європейські цінності міжкультурного діалогу в галузі освіти: міждисциплінарний та інклюзивний підходи – EUROVALID розроблено освітню онлайн-платформу «Крос-культурні студії» з метою інформування іноземних студентів про цінності, традиції, звичаї українського народу.

Завданням освітньої платформи є вивчення культурних традицій на заняттях з української мови як іноземної, налагодження міжкультурної взаємодії на засадах толерантності та поваги до культурних надбань представників різних національностей в умовах євроінтеграції.

Так, 10-11 квітня доценткою кафедри мовної підготовки Аліною Черняковою з аспірантами та студентами (МЦ.м-832ан) відбулося перше заняття освітньої платформи, яке було присвячено великоднім традиціям.

Щиро дякуємо Аліні Вікторівні й учасникам за цікавий і повчальний захід!